KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9109220

nr 910 9220

Blandteknik

Birgitta Reuterskiöld, komposition, signerad, -76, motivet: 36x25

måndag 8 september 2014
kl 19:18:15